Aktivity

Domiexport s. r. o. je mladá společnost, kterou jsme vytvořili díky naší zálibě v Dominikánské republice a doutnících. Je to koníček, ke kterému jsme se dostali jenom díky našemu dosavadnímu podnikání.

Proto Vás níže necháváme nahlédnout do našich dalších aktivit v České a Dominikánské republice, které by vás mohly zajímat. Od oblasti života v Dominikánské republice přes možnosti podnikání či developerské činnosti až po právní pomoc s tím spojenou v DR i ČR.

Arrow down

Pueblo Checo

Projekt zaměřený na tvoření komunity Čechů a Slováků v Dominikánské republice. Možnost zajištění dovolené a všech služeb s ní souvisejících. Zajištění právní, bankovní a další podpory. Pomoc s výběrem i koupí nemovitostí a zajištění všech náležitostí. Pomoc při rozjezdu obchodního záměru, společnosti čí investičních příležitostí. Možnost propojení činností všech členů komunity.

Zobrazit projekt

Vaníček & Partneři

V rámci naší činnosti spolupracujeme s advokátní kanceláří VANÍČEK & Partneři v Praze. Zabývající se mimo jiné daňovým právem České republiky. Tato advokátní kancelář také spolupracuje s dominikánskou advokátní kanceláří a dalšími partnery v Dominikánské republice. Díky této spolupráci AK VANÍČEK & Partneři poskytuje právní podporu při koupi nemovitosti v DR a realizaci soukromých nebo obchodních investic v této karibské zemi apod.

Zobrazit projekt

Máte konkrétní dotaz?