Krátké představení

Jsme parta lidí, kterou svedly dohromady možnosti a krásy Dominikánské republiky. Radost z poznávání nových věcí, odvaha využít příležitosti a láska k doutníkům. Developer, advokát a obchodník spojili své síly a v Dominikánské republice našli nejen zajímavé a pohodové lidi, klid a krásnou přírodu, ale také příležitost začít s jednou z nejkrásnějších aktivit, kterou může tato země nabídnout.

Proto jsme se rozhodli na severu Dominikánské republiky, u břehů Sargasového moře, v oblasti Puerto Plata vybudovat malou fabriku na výrobu ručně dělaných domácích doutníků. Doutníky vyrábíme v menších sériích, zpravidla v počtu několik set kusů, a to ručně z tabáku pěstovaného v Dominikánské republice.

Nenabízíme doutníky jiných značek a od jiných výrobců. Nabízíme možnost vytvoření doutníků vlastních značek, podle vašich přání, které ponesou směs tabáků, velikost, barvu a obal, které si sami vyberete. Nabízíme zakoupení speciálních limitovaných edicí doutníků, které se již nebudou opakovat. Jsme ryze česká společnost, která tyto doutníky dováží z Dominikánské republiky. Doutníky na našich stránkách si můžete objednat až domů.

Arrow down